گز مظفری – بهترین گز اصفهان – بهترین گز ایران

خرید گز مظفری – راهنمای سفارش بهترین گز اصفهان – بهترین گز ایران – بهترین گز خاورمیانه – بهترین گز دنیا

در غم و شادی از گز استفاده میشه تا غم و غصه رو رفع کنه و شادی رو خاطره ساز تر و ماندگار تر کنه در ذهن. اما نکته مهم اینه که باید از گز خوب استفاده کرد. اما نکته مهم تر اینه که هیچ ماست بندی نمیگه ماست من ترشه….!

سوغات اصفهان چی هست؟

خب اصفهان که سوغات زیاد داره و انواع صنایع دستی از جمله اونها هست، اما گز اصفهان مهم ترین سوغاتی اصفهان هست.

هر جای ایران به یه محصولی مشهوره. برای مثال زعفران قائنات، گردوی تویسرکان، توت فرنگی سنندج، باقلوای قزوین و یزد، قالی، پسته، زیره و خرمای کرمان،

و طبیعتا بهترین محصول هر شهر رو که قدیمی ترین محصول شهر هست به عنوان سوغاتی اون شهر به عنوان کادو برای دوستان و آشنایان می برند اما سوال مهمی که هست اینه:

بهترین برند تولید کننده گز اصفهان

طبیعتا تولیدکنندگان گز زیادی در اصفهان و البته استان قم و سایر نقاط ایران مشغول تولید گَز با انواع طعم و مزه و مخلفات هستند و کاملا محترم هستند، اما شناخت اعتبار و ادعای تک تک اونها کار آسونی نیست. تصور کندی یکی بیاد بگه ما 2000 ساله مشغول پخت گز هستیم! خب گوبلز هم چنین دروغ بزرگی رو نگفته بود.

اما در اینجا یکی از بهترین و قدیمی ترین تولید کنندگان گز اصفهان رو خدمت شما معرفی می کنیم

گز مظفری بهترین گز اصفهان

من با گز مظفری چطور آشنا شدم؟

در سفر به اصفهان به خونه دوست قدیمی اصفهانیم ازش درباره بهترین گز اصفهان پرسیدم تا به عنوان سوغاتی برای پدر و مادر و دوستان بپرسم که بدون فکر کردن گفت گز مظفری بگیر . بهترین گز اصفهانه و من و دوستم رفتیم به شعبه گز مظفری و در راه برگشت که پیاده اومدیم.

سر ظهر بود و توی یه ساندویچی نشستیم و نایلونی که توش بسته های گز مظفری قرارداشت روی روی میز گذاشته بودیم و منتظر نشسته بودیم تا ساندویچ هامون اماده بشه.

شاگردش مشغول پخت چیز برگر بود و صاحب صاندویچی پشت پیشخوان بود

در این بین صاحب صاندویچی نگاهی روی میز کرد و سپس رو به من کرد و گفت کسی به شما گفته این گز رو بگیرید گفتم بله اومدیم خونه یکی از دوستانم که اصفهانی هست و ایشونپیشنهاد دادند.

و صاحب ساندویچی در جواب گفتند: آهان همونه پس

و فهمیدمی که انتخاب درستی بوده

گز بدون شکر مخصوص دیابتی ها

خرید گز مظفری - راهنمای سفارش بهترین گز اصفهان - بهترین گز ایران - بهترین گز خاورمیانه - بهترین گز دنیا
خرید گز مظفری – راهنمای سفارش بهترین گز اصفهان – بهترین گز ایران – بهترین گز خاورمیانه – بهترین گز دنیا

برند مظفری به فکر دیابنی ها هم بوده و گز بدون شکر تولید کرده . اما در هر صورت حتما لازمه که به دستور پزشک مصرف گز بدون شکر رو شروع کنید و نکته مهم دیگه اینکه مصرف زیاد هر چیزی مخصوصا چیزای شیرین یا ترش و شوز برای همه انسان ها زیان داره مخصوصا برای افراد که بیماری زمینه ای دارند.

نشانی اینترنتی گز مظفری

کارخانه مظفری جدای اینکه چند شعبه در اصفهان و تهران داره، دارای وب سایت اینترنتی فروشگاه آنلاین و همچنین غرفه اینترنتی در اپلیکیشن و وب سایت “باسلام” داره.

www.GP3.ir

مقاله های بیشتر

فهرست