رپورتاژ آگهی یا رپرتاژ آگهی- تبلیغات – بازاریابی – سئو – طراحی سایت

درج رپورتاژ آگهی برای تبلیغات و بازاریابی اینترنتی و افزایش رتبه سئو با خدمات طراحی سایت

رپرتاژ آگهی خوب چیست؟ چطور تبلیغات اینترنتی انجام دهیم؟ چگونه رتبه سایت خود را افزایش دهیم؟ قوانین سئوی گوگل چیست؟ چطور سایت خود را در گوگل ثبت کنیم؟ چرا رتبه سایت من پایین است؟ طراحی سایت ارزان با طراحی سایت با قیمت مناسب چه تفاوتی دارد؟

اینترنت یک رسانه تبلیغاتی نوین است، اما آنقدر استفاده از آن در تمام بخش ها از پزشکی، هوا و فضا تا تبلیغات و بازاریابی و توریسم و گردشگری رشد کرده است که انگار هزاران سال است که بوده…

امروز می خواهم درباره رپورتاژ آگهی یا همان رپرتاژ خبری بنویسم. یک صفحه که در آن قرار است اطلاعات مورد نیاز درباره محصول – سرویس نوشته شود تا گوگلبته مشتری قانع شده و رتبه بهتری در نتایج جستجوی گوگل دریافت کنید. گوگل پلاس سرو یا همان GP3.ir در این راستا روش نوین و بهبود یافته ای از نگارش و عرضه سرویس رپرتاژ آگهی را خدمت شما ارائه نموده که یک سرویس ده ساله با ویژگی های ممتاز و قیمت ویژه می باشد.

به نظر شما یک تولیدکننده در چه مرحله ای از فرایند تولید تا فروش شکست می خورد؟ در واقع تولیدکننده تمام مراحل تولید را درست انجام داده و یک کالای با کیفیت آماده ارسال به بازار تولید می کند، اما در نهایت فروش خوبی ندارد!

راز موفقیت ایشان تبلیغات است. به بیان ساده من به مشتریان خودم همیشه می گویم محصول یا خدمات شما اگر حتی یک گنج هم باشد، اما اگر کسی آنرا نشناسد در واقع نه ارزشی برای شما و نه برای مشتریان و بازار خواهد داشت! و صد البته انتخاب درست رسانه تبلیغاتی نقش مهمی در موفقیت نسبت به سایر رقبا دارد! اگر در جستجوی موفقیت بیشتر نسبت به رقبا هستید این چند راز مهم را که تجربه 25 سال حضور من در اینترنت هست بخوانید:

وب سایت اینترنتی – یک نیاز حتمی

برخی از افراد حال تولیدکننده محصول یا ارائه دهنده خدمات تصور می کنند داشتن یک پیج یا کانال تلگرام خوب است که در پاسخ به این عزیزان باید بگویم، خوب است اما کافی نیست. در واقع هدف گذاری و استراتژی اصلی بازاریابی شما باید در ابتدا داشتن یک وب سایت حرفه ای بوده و سپس در پیج و کانال خود تبلیغاتی انجام دهید که وب سایت محور باشد!

حال تصور کنید روزی پیج اینستاگرام و یا کانال تلگرام به هر دلیلی حال دولت ایران یا سیاستهای آمریکا و تحریم ها از دسترس خارج شود. اولین واکنش احساسی از دست دادن میلیونها فالورر اینستاگرام و ممبر تلگرام چه می تواند باشد؟! آیا نمی توان ادعا کرد بیزنس شما کلا نابود می شود…

یا شاید شبکه اجتماعی جدیدتری بیاید که خدمات بهتر، آسان تر، رایگان تر و یا حتی پول به کاربر بدهد و در نتیجه اینستاگرام و تلگرام هم به سرنوشت وایبر و ICQ، اسکایپ و… تبدیل شود

طراحی سایت حرفه ای با قیمت ارزان

یک طراحی سایت حرفه ای باید ساختار سئوی حرفه ای داشته باشد. یک سایت حرفه ای باید استراتژی بازاریابی داشته باشد. یک سایت حرفه ای باید محتوای مناسب داشته باشد و یک سایت حرفه ای باید یک نام و دامین حرفه ای داشته باشد و با همه اینها وقتی می شنوم که طراحی سایت 3 میلیون تومانی هم وجود دارد – صد البته در اندازه خودش ارزشمند است – اما اگر بگوییم یک سایت حرفه ای خواهید داشت خنده دار تر از این حرفی نیست.

یک سایت 500 هزارتومانی نهایتا می تواند نقش کارت ویزیت را ایفا کند که آدرس سایت را به مشتریان خود بدهید تا اطلاعات بیشتری درباره محصول و خدمات شما دریافت کنند.

البته اگر طراح سایت اصول زیبائی شناختی را در طراحی سایت رعایت کرده باشد!

نتیجه طراحی سایت ارزان

پس بسیار مهم است که پیش از سفارش یک رپرتاژ آگهی، یک وب سایت حرفه ای داشته باشید. زیرا بازرایابی اینترنتی مجموعه ای از روشهای مختلف است که با چیدمان درست انها شما یک پازل دارید که منجر به تکمیل چرخه فروش شما و موفقیت در بازار خواهد شد.

رقبای تجاری یک حقیقت ترس و دلهره آور

درج رپورتاژ آگهی برای تبلیغات و بازاریابی اینترنتی و افزایش رتبه سئو با خدمات طراحی سایت
رقابت تجاری – رقبای تجاری – مزیت رقابتی – کیفیت و گارانتی محصول – بازاریابی اینترنتی

در گذشته و بدلیل نبود رقابت و دسترسی آسان به بازارهای داخلی و خارجی عمر برند و بیزنس ها زیاد بود و نیاز به خلاقیت زیادی برای فروش نبود. اما امروزه شاید عمر یک بیزنس بزرگ به یک تب شبانه یا خبر شوکه آور بند باشد! کسب و کارهای عصر اینترنت باید همیشه در بورس باشند تا عمر منحنی رشد خود را با هر سختی که شده حفظ کرده و در صورت امکان بالاتر ببرند.

عکس مناسب و رشد سئوی سایت – افزایش بازدید رپرتاژ آگهی و افزایش فروش

گاهی یک عکس هزاران حرف ناگفته را می گوید…

درج رپورتاژ آگهی برای تبلیغات و بازاریابی اینترنتی و افزایش رتبه سئو با خدمات طراحی سایت
درج رپورتاژ آگهی برای تبلیغات و بازاریابی اینترنتی و افزایش رتبه سئو با خدمات طراحی سایت

استفاده درست از تعدادی عکس، باعث توجه و اثربخشی بیشتر رپورتاژ آگهی شما می شود. همچنین بک لینک فالو در رپرتاژ آگهی یکی از مهم ترین نیازها برای رشد سایت در وب فارسی می باشد.

از مالزی تا ترکیه

مالزی و ترکیه هر دو کشوری مسلمان و به عنوان مقصد توریستی و گردشگری ایرانیان می باشند. همچنین دو سایت www.Plus60.ir بطور تخصصی در زمینه اخبار مالزی و ایرانیان مالزی و همچنین سایت www.TR90.ir مرکز اطلاعات و اخیار و نیازمندیهای ایرانیان و فارسی زبانان در ترکیه فعالیت کرده و بهترین فرصت برای آگهی، تبلیغات و رپورتاژ اگهی برای کسب و کارهای ایرانی در مالزی و ترکیه می باشد.

با کشف واکسن کرونا از یکسو و همچنین استقرار دولت بایدن طی ماه های آینده و تصویب لوایح FATF به احتمال فراوان شاهد افزایش قدرت پول ملی و افزایش سفر خارجی به مالزی و ترکیه خواهیم بود و این یعنی بهترین فرصت برای تبلیغات تور و آژانس های گردشگری و هتل و تور مالزی و تور ترکیه و ما در این سه سایت در خدمت شما هستیم با بهترین رپرتاژ آگهی برای تور مالزی، تور ترکیه، هتل مالزی ، هتل ترکیه و…

یک پیشنهاد خوب برای رپرتاژ اگهی – افزایش رتبه سایت و رپرتاژ خبری

من به عنوان نویسنده این مقاله طراح این پروژه هستم که یک پیشنهاد ساده اما اثربخش است که همان داشتن یک رپورتاژ آگهی با عمر ده ساله در www.GP3.ir می باشد. قیمت مناسب چه متن و محتوا از شما باشد یا متن را من بنویسم ویژگی بارز این پروژه سئو می باشد.

مهدی محمدی دهقانی

مدیر تبلیغات و بازاریابی

www.GP3.ir

مقاله های بیشتر

فهرست